Aloitteleva PS4 pelaaja ja jumissa Syyria-kentässä luolassa jalka ansassa. Voisko joku neuvoo. miten pääsisin irti ansasta? Myös muutakin edistävää saa kertoa. kiitos.
^ Et ole kuukkelista (google) kuullut? Toki englantia on aika pakko ymmärtää... Hakutulosta.... T: Vesku
Kiitos Vesku vinkistä, mutta en löytänyt kuuklettamallakaan tietoa. olisin kiitollinen jos saisin (lue ylempi) avun.
Tarkoitatko tätä kohtaa.. aloita katselu 30.36min kohdalla! View: https://www.youtube.com/watch?v=2sTk3Sb7_6Y
Kiitos recoil infosta. ei ollu tuo kohtaus, mutta siinäkin on jalka varmaan jumissa. se vaan irtoaa ammattilaiselta huomaamatta. Tarkoittamani kohtaus on aiempi, kun on vasta päässyt Siperiasta ja on tullut käytävään, jossa samantyyppinen ansa ja siihen jalka jää jumiin. siinä ollaan veden alla ja hukkuminen väistämätön jos jalka ei irtoa ansasta. Eli vielä ei selvinnyt. Kiitokseni kun näit vaivaa.
Väheksymättä mitenkään vastaustasi kerron kysymykseni kuuluvan seuraavasti. Kuinka saan jalkani irrotettua ansasta?
Myit pelin? No ei vaan..kerro ny mikä kohta jos videon pätkästä löytyy..jäi itseäni vaivaan että oisko ollu joku bugi!
Hyvä peli. En Myy sitä. Kohtaus alkaa ajassa 30min,36sek. Ylempää ketjusta voinet sen lukea. Oma vastaukseni ei toiminut vähäisestä kokemuksestani johtuen. Mutta tärkeintähän tässä oli se, että löysin ratkaisun ja pääsin etenemään pelissäni. Olen pelannut pc-pelejä n. 30 vuotta, mutta konsolia vasta kokeilen. no niin. osaltani tämä keskustelu päättyy tähän