View: https://youtu.be/PHdU5sHigYQ?list=RDPHdU5sHigYQ Videon alussa oli välähdys Commodore 64:n näytöltä.
Japanilainen hänkin, vaikka tyylilaji vaihtuu vähän jazzahtavaksi. "Pidät viskistä, eikö niin?" ウイスキーがお好きでしょ [Natsuki Morikawa] - YouTube
Ja vielä toinen, jos et pidäkään viskistä. Sway [Natsuki Morikawa] Minkähän takia edellisiin ei tullut esikatselukuvia?
Renaissance.Sinfonista progea. View: https://www.youtube.com/watch?v=DjJu4Gy6ycc&list=RDDjJu4Gy6ycc&start_radio=1
Esikatselu taitaa toimia vain kun linkin linkkaa suoraan sellaisenaan. Tai ton lisää linkki toiminnon kautta.
Olen ilmeisesti kopioinut tuon linkin Youtuben osoiteriviltä. Siitäkö johtuu, ettei upotus onnistu? Muistelen, että aikaisemmin se olisi toiminut noinkin. Tai mitä tarkoittaa "linkkaa suoraan sellaisenaan"?
Tuolta jos kopsasit, niin pitäis toimia. Oot tainnut liittää laulajan nimen siihen linkkiin, vähän samoin kuin esim. jos jonkun artikkelin linkkaisi. Sen lisäksi tässä oot kopioinut googlehaun linkin. Siinä ekassa taas on semmosen automaattisen listan eka video, mutta en tiedä vaikuttaako se mitenkään.
Kokeilen uudelleen Sway [Natsuki Morikawa] Se muuttuu jotenkin tuollaiseen muotoon siitä "youtube.com/watch?v=kwILrUp-L94". Lis. Tarkennuksena vielä, että en ole hakenut Googlella mitään asiaan liittyvää. Menin suoraan Youtuben sivulle ja kirjoitin Youtuben hakuriville laulajan nimen ja valitsin sitten kappaleita kuunneltavaksi. Jollakin toisella sivustolla alkuperäinen linkki sivustoon upotettuna muuttuu samalla tavalla Esimerkiksi Gigantin linkki johonkin tietokoneeseen muuttuu muotoon "[Tietokoneen nimi] xxx yyy jne.", mutta täällä sellaista ei ole tapahtunut. Nyt noissa kappaleissa näyttäisi käyvän vastaavalla tavalla, mutta kuitenkin muiden linkit pysyvät alkuperäisessä muodossa. Siksi olen niin ymmälläni.