Elikkäs meneekö 6.0 asennus vanhan 5.5 päälle? vai täytyykö vanha versio ensin poistaa? Itse en ohjetta löytänyt mistään tähän..
Itse poistain vanhan alta, sen verran porukka on saanut koneensa sekain noilla että pelain "varman päälle".
onko tietoo paljonko esim. rammia kannattaa olla ennen kun tämmöstä kokeilee.ulko näöstä kiinnostunut,mutta en asenna ennen kun tietoo rasituksesta.
Vaatimuksena on Windows XP... Joten ei tuo rasita konetta oikeastaan mitään. Lasi efektiä jos käytät, niin sitten vaaditaan koneelta vähän enemmän, mutta jos XP pyörii, niin ei ole ongelmia tuonkaan kanssa. EDIT: Verrattuna vaikkapa styleXP:hen tuo VTP on kevyt kuin mikä
Asensin tänään tuon paketin mut en sitte ollut oikein tyytyväinen niin poistin. Mut messngeriin jäi vielä toi Vista teema. Mitenkähän sen sais pois :/
Eiköhän vista lähde osioimalla osio, jolla se sijaitsee. Triidin ohjelma varmastikin lähtee "Lisää ja poista" -sovelluksella.