latasin kyseisen tiedoston missä pitäisi olla kaikki tarvittava cs 1.6 pelaamiseen. Niin miten pääsen pelaamaan botti peliä?
Latasit steamin? Kun ostit sen kaupasta niin oliko se [bold]Counter Strike Anthology?[/bold] Se meinaa sisältää botit automaattisesti. New Game-kohdasta lähet pelaamaan vaan ja sieltä lisäät botteja.
Eli jos tyydyt pelkkään botti-peliin. Eli et pelaa netissä muita cstovereita vastaan, toimi näin. 1.Lataa cs 1.5 täältä http://www.soft32.com/download_2542.html 2.Asenna se valitsemaasi kohteeseen (ei tarvitse eikä pidäkkään olla mikään steam kansio) 3.Kokeile että toimii,eli avaa se. Sitten "custom game"-kohtaan ja sieltä "lan game". Valitse map,pelaajien määrä jne. ja Start. 4.Bottien asennus.lataa POD-botit täältä http://www.csfi.net/tiedostot/7/68 5.Ja asenna ne sinne minne asensit 1.5. Tästä eteenpäin saat selvitä omin avuin. En muista console komentoja joilla botit lisättiin :/
Niinpä niin,ei enää tahto tuolta yhdeltä sivulta saada 1.6 bots,mihin oisin voinnut tehä oppaan.Niillä ois ollut hyvä pelata.
Eikös tuo ole ladattu versio ja eikös täällä laiteta lukkoon ne keskustelut joissa pyydetään apua piratismiin?
Jos hän latasi Steamin, ja Counter-Striken, niin siinä ei ole vielä mitään puhettakaan piratistmista. Ongelma on siinä, että cs:ään account maksaa.
"jos, jos" Mikä siinä hommassa sitten olisi ongelma? Ongelma on siinä, että hän ei oikein voi pelata, kun account puuttuu.
Siis latasin sellasen tiedoston ku Steam + Counter Strike 1.6 Csfi:n sivuilta ja siinä sanottiin että tämä tiedosto sisältää kaiken tarvittavan cs 1.6 pelaamiseen. Tiedän etten pääse pelaamaan netissä, mutta pystynkö pelata botti peliä ja miten?