Roccat Kone & Valo mielipiteitä(Kone=hiiri & Valo=näppis)

Viestiketju PC:n rautaan liittyvä keskustelu -osiossa. Ketjun avasi shalloa 15.03.2009.

Viestiketjun tila:
Viestiketju on suljettu.
  1. shalloa

    shalloa Regular member

    Liittynyt:
    13.06.2008
    Viestejä:
    192
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    26
    [​IMG]

    [​IMG]
    Eli tollaset tulee todennäköisesti hankintaan.Olisiko laadussa tai muussa jotain moittimistta.Ainakin todella hienon näkönen ja ominaisuudet on aika mukavat.
    Mites tossa valossa tulee mikki niin onko integroitu vai erillinen?Molemmat aika hyvän hintasia.Elektonista ostan noi koska saan haettua ne sieltä.Mites onko ajurit vaikea asentaa.Ainakin kaikilla on ollu ongelmia niiden kanssa.Mietin että mitä kokoluokkaa hiiri on,nykyinen on MS Sidewinder mouse(sopii hyvin käteeni).Olisiko jotain tota kokoluokkaa?
    Näppiksestä että pystyykö valot ottaa pois päältä ja onko makroja helppo laittaa.Niitä on 41 että ne ei ole turhaa siinä.Vielä että pystyykö makroilla tekee niin että vaikka css laitan consolee bind "m3" "ultimate" tai onko tälläne command maholline bind "m14" "buy deagle"?






    PS:Ja ostan vielä tälläsen rottamaton.Ja sori isoista kuvista.Näkee ainaki.
    [​IMG]
     
  2.  
Viestiketjun tila:
Viestiketju on suljettu.

Jaa tämä sivu