mikä lie ku toi polttava ei suostu enää polttaa levyjä, aikoinaa täs koneel oli viirus ja sen jälkeen se polttava ei oo toiminu. jotenki ajurit sekasi tai jotain? parin prosentin jälkeen aina levy pilalla, eikä auta vaik neron asentaa uudestaa
sekö auttaa tollaseen ongelmaan? se päivitys pitää varmaa olla just oikee tolle asemalle, tosta ei vaan ota selvää mikä toi on lukee vaa acer 24*10*40. pitäs varmaa tietää tarkempi malli?
Kokeile poistaa se polttava laitehallinnasta ja boottaa kone sen jälkeen. Käynnistyksessä Windows havaitsee polttavan uudelleen ja asentaa uudet ajurit sille. Edit: Typo.
ei onnistu vaikka laittaa uudestaa, nero valittaa jotain unspecified tarket error hommaa ja sit menee levy pilalle!
Mitä ilmeisemmin polttava-asemasi taitaa olla sökö. Itselläni oli samainen ongelma joka korjaantui uudella asemalla.
Koita asentaa se asema uudelleen. Ja onko ne levyt laadukkaita? Ootko kokeillu tallentaa erilaisia tiedostoja?
oon asentanu sen uudestaa monta kertaa, en oo kyl kokeillu polttaa ku musiikki levyjä mut pitäs kai niidenki pelittää. ei taida auttaa ku ostaa suosiolla uus asema