Ongelmia ois mRouter3Installer.exe ohjelman poistossa.eli ohjelma ei suostu poistamaan kaikkia tiedostoja koneelta,joten kone herjaa kun yritän asentaa toisen version samasta ohjelmasta että pitäis aikaisempi versio poistaa ensin..tai ei edes suostu asentaan uudestaan ohjemaa koneelle.Oon rekisterin puhdistanut System Mechanic 7 ohjelmalla,sekä käsin poistanut rekisteristä mRouter3 merkinnät,sekä kansiot windowsin ohjelmat kansiosta..Eli mitä kannattais kokeilla seuraavaksi,että saisin ongelman ratkaistua?
No, poistaminen on aikas simppelii. Etsit ohjelmalla vaan tiedoston, jonka haluat poistaa ja hyväksyt sen. Boottaat koneen ja tiedosto on poissa..
Ongelma on siinä,etten tiedä minkä tiedoston poistan,että saan asennettuu saman ohjelman toisen version.vanhan päälle se ei suostu asentamaan.
Varmaan auttais jos poistaisit koko vanhan ohjelman. Niin se täytyy tehdä ,jos tuo "uudempi versio" ei ole päivitys.