moi hermot menee auttakaa

Viestiketju Windows -ongelmat -osiossa. Ketjun avasi ShadowJukkis 01.03.2012.

  1. ShadowJukkis

    ShadowJukkis Member

    Liittynyt:
    01.03.2012
    Viestejä:
    4
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    11
    mese toimii muuten mut en voi kirjottaa meses kenellekkää siihe tulee vaa tämmöst söherrystä dfsasdkasödksöakfödmclxcm ja sitä ei saa pyyhittyä pois ja ku yritän kirjottaa jotai muuta ni kirjottamani asiat pyyhkiytyvät automaattisesti ja tulee lisää söherrystä en tiiä mitä tekis asensin mesen uueelle ja käynnistin koneen uuestaa ei auta alkaa koht mennä hermot vika ei oo virusturvassa katottu on voisko se olla ku miul on 7.5 mese ni siinä
     
  2.  
  3. Pwz

    Pwz Regular member

    Liittynyt:
    07.09.2011
    Viestejä:
    217
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    26
    Moi vaan, mullakin menee hermot. Kirjotappa toi viesti käyttäen isoja alkukirjaimia ja välimerkkejä, ja koita muodostaa järkeviä lauseita. Boldaus on myös syytä jättää pois. Yksi aihe yhdestä ongelmasta on ihan riittävästi, ei auta vaikka kuinka monta tekisit. Ja oikeasti, 8 minuuttia noiden aiheiden välillä, tämä on keskustelufoorumi, eikä mikään chatti. Jos nyt sain selvää tosta sun tekstistä niin menninkäiset luultavasti hyppii sun näppiksellä aiheuttaen "dfsasdkasödksöakfödmclxcm":ää. Käske menninkäiset kirjoittamaan suomen kieltä, niin voit sanella haluamasi tekstin, eikä sinun tarvitse ikinä kirjoittaa itse. Tulee luultavasti vähän selkeämpää tekstiä, kuin tuo sinun tekstisi.
     
  4. ShadowJukkis

    ShadowJukkis Member

    Liittynyt:
    01.03.2012
    Viestejä:
    4
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    11
    en voi kirjottaa meses kenelleekkää yhtää mitää tulee vaa jotai ihme tekstiä en tiiä mitä tekisin
     
  5. xbkrypt0n

    xbkrypt0n Active member

    Liittynyt:
    16.06.2010
    Viestejä:
    3,154
    Kiitokset:
    120
    Pisteet:
    73
    Käytä jotain muuta kun "meseä", esim. Miranda IM, Pidgin, aMSN, Jabber tai muuta vastaavaa mikä toimii siellä MSN-verkossa.
     
  6. Axu_

    Axu_ Moderator Ylläpitäjä

    Liittynyt:
    14.10.2008
    Viestejä:
    9,819
    Kiitokset:
    239
    Pisteet:
    143
    Joltain haittaohjelmalta vaikuttaisi, jos joka merkki menee väärin ja vieläpä ilman mitään logiikkaa. Jos vika on vain esim. ääkkösissä, niin myös näppäinasettelu voi olla väärä. Se tosin näkyisi missä vaan sovelluksessa, joten tuskin siitä on kyse kun tänne näyttävät ääkköset tulevan oikein.
     

Jaa tämä sivu