Miksi BS playeri ei toimi? Kun yritän laittaa elokuvan BS playerillä päälle tulee ilmoitus: PhotoGallery Error Please wait while Windows configure PhotoGallery.. Voisiko joku auttaa? Olenkohan vahingossa poistanu jonku tiedoston ja sen takia ei BS toimi.
Asenna uudestaan. tarkkana uudet versiot sisältää whenu haittaohjelman lainaus bsplayerin kotisivulta en nyt muista mistä versiosta ollu tämä lisä mukana mutta sitä ei kannata päästää koneelle vanhemmissa versioissa ei ole tätä Mikäs versio sulla on ? Lisäys edelliseen turvallinen versio tästä http://www.filehippo.com/download_bsplayer/
Yritin asentaa uudestaan, mutta ei paljoa auttanut. Sain kuitenki näkymään. Ennen BSplayeri on toiminut moitteettomasti. Kokeilin versioita: BS player 0.8.137.826, Bs player 1.0 RC1 ja BS player pro:ta. Pro alkoi toimimaan mutta laittoi ensin sen ilmoituksen siihen. Muuten hyvä juttu,mutta turhauttavaa painella OK painiketta koko ajan.
http://www.windowsbbs.com/showthread.php?t=51983 Koneessa kiinni mahdollisesti HP:n skanneri tai tulostin? Eli vika ei ole BSPlayerissä.
Juuh niin on sellanen hp:een monitoimilaite. Eli skanneri/tulostin yhdistelmä. Irroitin tulostimen koneesta ja yritin uudelleen niin ei auttanut. Auttaisiko asiaa jos asentaisin uudelleen koko tulostimen tai ajurit siihen? Epäilen että sieltä olisi joku tiedosto vahingossa poistettu ja tämä sitten aiheuttaa ongelmia