Tässä olen yrittänyt eheyttää konetta, mutta ei anna eheyttää. Tulee virheilmoitus "Diskeeper could not initialize." Tossa lueskelin että virtuaalimuistin säätö vois auttaa. Olen asentanut uusiksi ja kokeillut toistakin eheytys ohjelmaa, mutta aina tulee sama ilmoitus. Ideoita ongelmaa... Nyt eheytys ohjelmana toimii Diskeeper 10 professional.
Kannattaa kokeilla sitä windowsin omaa, se on suht hyvä kuitenkin. Sitten on vielä O&O defrag joka on myös laaduks ohjelma eheytykseen.
Nyt kun on joku muu, niin ei anna käyttää windowsin omaa. Ja kun otin ton pois ja yritin käyttää winukan omaa, niin herjas jotain virhettä, eli ei toiminut.
Sepä tuntuu toimivan. Mutta eikö se ole trial versio, jos ei halua maksaa? Mikähän noihin diskeeppereihin on tullut kun ei enään toiminut, jotain vikaa rekisteriin...? Kiitos kuitenkin. Olin ihan sata varma ettei muutkaan toimi kun kahta yritin jo ja luovutin. Sen takia ei totakaan esim. tullut kokeiltua.