ilmeisesti joissakin elokuvissa on jokin suojaus joka estää kopionnin shrinkillä,olenko oikeassa?? heittää kyseisen errorin "D\" funktio ei kelpaa ???
Moi expertit taas,löytyiskö tähän ohjelmaan "RipIt4Me" näin maallikollekin ymmärettäviä suomenkielisiä ohjeita tai voisko joku ohjeistaa miten sitä käytetään että saa purettua suojaksen ja käytettyä dvd:shrinkkiä ja sen jälkeen poltettua levylle kun ei tunnu oikeen luonnistuvan. KIITOKSIA JO ETUKÄTEEN
Paras ohjelma minkä itse tiedän tuohon tarkoitukseen on any dvd. Ohjelma on maksullinen, mutta siitä saa trial version ladattua kyllä koneelle. Siinä ei tarvitse muuta kun asentaa se koneelle, ja pistää päälle siksi aikaa kun rippaa dvd:n.
Ilmaisista DVDfab decrypter, jolla elokuva ripataan aluksi kiintolevylle ja sitten shrinkataan DVDshinkillä ja poltetaan.