No juu tuli asennettua tuo windows uudelleen täs yks päivä, no ei siinä mitää, asensin tuon Call Of duty 4 Modern Warfare 1 koneelle ja koitin päivittää sen versioon 1.1, latasin patchin joka oli 1.1 mutta se ei toiminut, tiedoston nimi oli iw3mp.exe, tuli error jossa luki että Sovelluksen käynnistäminen ei onnistu, koska mss32.dll ei löytynyt. Sovelluksen uudelleenasentaminen saattaa korjata ongelman. no asensin codin uudellee mutta silti sama homma, olen kokeillut ladata useista paikoista 1.1 patch version mutta eipä tunnu auttavan, eli missä vika piilee
Auttaako jos lataat sen tuolta: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mss32 joskus ollut itsellä näistä apuja.
Unohtu tuossa yks juttu avaa se Call Of Duty 4 kansio,näkyykö siel sitä mss32.dll filua??Jos ei, niin olenko vääräs,et kun avaa sen levyn,eikä suorita,niin sieltä pitäisi löytyä se filu jostakin kansiosta?
tota kiitoksia avusta, mutta sain sen toimimaan, harmittaa vaan kun en päässy kokeilee 1.1 versioo, latasin suoraan 1.2 ja sitä myöte 1.7 saakka