jep, ostin eilen tuon uusimman CODin ja peli toimii moitteettomasti, mutta kun yritän ottaa ohjelmaa "alas" tuolla windowsin logo näppäimellä (ctrlin ja altin välissä) tulee ongelmia.. peli kyllä lähtee mukavasti alas, mutta ei tule enään takasin ylös tuplaklikkaamalla ohjelman kuvaa tehtäväpalkissa.. lopulta kone jumittaa neuvoja/ vinkkejä? kiitos
itellä oli joskus samantyylinen ongelma, xp:ssä kylläkin, mutta lähti toimimaan kun käytti Alt+Tab -komentoa. Eli Alt pohjaan ja sitten tabilla näpäyttelet sen ikkunan kohdalle.
CoD 5 asennus tilettää jatkuvasti minulla! Ekaa kertaa kun asensin selvisin yhdellä tilttauksella, toisella kerralla se onnistui. Jouduin kuitenkin poistamaan codin ja asentamaan sen uusiksi. Kun aloin uudelleenasentamaan niin tietokone jumiutui kun olin asentanut n. 50% , toisella kerralla n. 10% ja nyt tällä hetkellä n.75%. Tällä hetkellä voin vain jostain kumman syystä selaa internetsivuja mutta en pysty painamaan käynnistänappia tai tehtävien hallintaa jotta voisin sammuttaa koneen.. Eli täytyy varmaan kolmatta kertaa sammuttaa kone virtanapista Kyseessä on siis vista, ja koneessa on tarpeeksi tehoja pelin pyörittämiseen joten en usko että sen takia jumiutuis.. Pystyttekö jelppaa miten välttäisin tän ja saisin asennettua sen uudelleen?
No sain lopultakin asennettua mut nyt kun käynnistän sen niin tulee "Couldnt load image ~decal_thichrope_s-rgb&decal_~538904fa" eikä peli luonnollisesti käynnisty