eli kun koitan kellottaa atitoolilla nii ku se eupee ettiin max coree ta mem nii tulee heti siihen keltasia täpliä missä vika eikö voi kellottaa korttia vai mitä ? kellotus lukko on otettu pois. onko jollakin sama ongelma ja voiko korttia kellottaa ja jos voi niin ois kiva tietää vähän tuloksia.
haittaako nuo keltaset täplät sit mitään ? että siihen asti nostaa nuita että tule ensimmäiset errorit ? missä suhteessa nuita core ja memoryä pitäs nostella ?
Mitäs jos ny kumminkin vaan LUET tän foorumin säännöt ekana. Ei sen edit napin käyttäminen niin vaikeeta voi olla.
Nostele coret ja muistit samaan tahtiin niin kauan et tulee errorit, sit pudotat vähän ja katot toimiiko pitempään ilman tilttiä.
eli siis ku tulee keltasia täpliä tulee virheitä ? tää on kellotus lukittu mut otin kai sen lukon kyl pois
Jos ei ole puhdas kuva niin sillon on niitä grafiikka virheitä eikä anna kellottaa enempää. Siinä taitaa olla valmiiksi kellot tapissa. Nuo 9600 sarjalaiset ei muutenkaan ole hyviä kellottumaan.
PcPoika, Tuplapostaukset forumilla kielletty. "Jos huomaa viestin kirjoittamisen jälkeen että jokin kohta ei mennyt ihan oikein niin kohtaa painamalla viestiketjussa oman viestin päällä, pääsee kyseistä viestiä muokkaamaan." http://keskustelu.afterdawn.com/thread_view.cfm/145689