Palaute
 
AfterDawn.com Keskustelualueet
  In English  Suomeksi  På svenska

Nokia 770 helppiä pliis!

#1 8.1.2009 @ 16:09
Eli aion ostaa tuollaisen nokia 770 mutta haluisin tietää että voiko kyseisellä laittee soittaa? ja lähettää tekstiviestejä yms koska olin lukenu että nokian n810 ei pysty soittelemaan ja nyt kysyn tästä nokia 770 koska laitteethan ovat samanlaisia siis "kämmenmikroja"
#2 8.1.2009 @ 18:17
Larmuska Suljettu käyttäjän pyynnöstä
Josko ihan viitsisit itse googlettaa sen vastauksen :). Olisi ollu paljon helmpompaa alunperinkin kuin laittaa tänne uusi viesti, johon sitten joku toinen vastaa tälläisellä yhtä turhalla viestillä.

Henk.koht mielipide tuosta Nokia 770:sta on, että voisko turhempaa laitetta olla. Se on iso ja painava. "Tienpäällä" sillä ei saa yhteyttä mihinkään ilman mukana kannettavaa kännykkää. Ja vaikka sitten olisikin mobiiliyhteys tarjolla niin eipä tuolla bluetoothilla paljoo rokkailla. Akunkestokin on aivan säälittävä.

Ehkäpä sillä näppärästi selailee tavaraa, ja kun wlankin on niin kai sitä kotona ja maailmalla hivelee mukavasti. Onneksi sen hinta edes on kohtuullinen. Kysehän on aina vaan käyttömieltymyksistä.
Viestiä on muokattu lähettämisen jälkeen. Viimeisin muokkaus 8.1.2009 @ 18:18
#3 8.1.2009 @ 18:42
No mä googletin sen muttei kuules vastausta löydy
#4 2.2.2009 @ 13:51
taas kaikennäkösiä pellejä liikenteessä :D

Jaa tämä