Eli joo. Pitäs ati hd 3850 saada kuva telkkarin kautta. Mistä voisi sen piuhan ostaa millä se onnistuu ? En tajua noista piuhoista mtn Jos vaan suoran linkin sais..
Keskustelua samasta aiheesta http://keskustelu.afterdawn.com/thread_view.cfm/651544 Minä en vain saa kuvaa näkymään... Kokeile onko TVout oppaasta sinulle hyötyä... Itselläni S-videon kautta kuva näkyy vain jos raahaan TVn kuvakkeen päänäytön tilalle.. Tyhjään ruutuun se ei anna sitä raahata!? Käsittääkseni klooni tila toimii ainakin kahden DVI liittimen kautta mutta kuinka kuvan saisi käyttöön S-videon kautta.
Juu. Siinä tuli mukana se juttu mistä lähtee kolme piuhaa, eli tökkään sen vaan kiinni näyttikseen ja minimanista rca piuha niin kyl siitä jtn kuvaa näkyy Mulle ei niin paljoo oo tolla laadulla välii, kunhan divx leffat pystyy kattoon suht samalla tavalla ku omasta tietokoneen näytöstäki