Eli atin joku 9600 olisi tässä, mutta mikä? Tässä kuvia avuksi; Takana löytyy sen verran tietoa, että numero/kirjainrimpsu; CN-OR9600-H33CP-39E-00OS A00 Ja; s/n H0310050389. Edit: Taitaa olla AGP-väylään?
tästä päästä heitänpä että oliskohan 9600 pro radeoni OR9600 mallinen oli googlen mukaan pro malli.. ei varmaa! E: pien sekailu ekaks.. E: AGP:hän se on
Meinaan että onko se Pro vai mikä hemmetti .. Juu agp se on, en ollut varma kun ei ole koskaan itsellä ollut -.- Pro se varmaankin on.. laittaa myyntiin.. No entäs 128 vai 256;nen D?
Tuulettimesta ja sen siileistä ei paljoa voi päätellä... Tuosta ei nimittäin paljoa näy itse korttia, mutta jos vertaa noiden konkkien paikkoja vaikkapa tuohon omaan Connect3D 9600 pro:hon, niin tuohan voisi olla täysin sama kortti ja valmistajakin. Kuva (tietenkin jäähdytystä lukuunottamatta) Mutta noiden kuvien perusteeella on vaikea sanoa varmaksi. Veikkaisin, että muistia on se 128Mb. Melkein täytyisi kokeilla johonkin koneeseen ja katsoa mitä tietoa ruudussa vilahtaa kun pistää virrat päälle... Eikö kortin takapuolella ollut muuta tietoa, kuin sarjanumero?