Lisää tai poista sovellus ongelma..

Viestiketju Windows -ongelmat -osiossa. Ketjun avasi ZeeK91 03.04.2007.

  1. ZeeK91

    ZeeK91 Member

    Liittynyt:
    14.02.2007
    Viestejä:
    13
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    11
    Eli siis ongelmanani on lisää tai poista sovellus jutun listassa oleva ohjelma.. [​IMG] Eli kuten kuvassa näkyy poista nappia ei ole, ja haluan ohjelman pois tuosta..
    Ei sillä muuten olisi väliä, mutta enpä saa adoben ohjelmia (ainakaan photoshop cs3:sta) asennettua.. Ja lisä infona: Ongelma tuli kun yritin uudelleen asentaa photoshop cs3:n (trial version.. eli siis ihan laillinen..) tuo cs3:n asennus käynnistää ja sanoo että: Critical errors were found in setup for Adobe Adobe setup

    Ps. uskon että asiat liittyvät toisiinsa.. :)
     
  2.  
  3. yamaneko

    yamaneko Senior member

    Liittynyt:
    22.09.2005
    Viestejä:
    5,093
    Kiitokset:
    1
    Pisteet:
    118
  4. ZeeK91

    ZeeK91 Member

    Liittynyt:
    14.02.2007
    Viestejä:
    13
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    11
    Kyllähän ne "muuta ja poista" napit siinä nyt on.. mutta enpä saa sitä poistettua: Please use adobe setup using setup.exe ja kun setupilla yritän asentaa sitä: Critical errors were found in setup for Adobe Adobe Setup:
    The installer database is invalid please re-install the product from original media
    ja eikö se adoben sivuilta ladattu triaali oo aika originaali o_O Eli jos joku vielä auttais että saisin ohjelman asennettua tai edes poistettua..
     

Jaa tämä sivu