mistähän voisi johtua että 3d markki menee niin huonosti koneellani..amdathlonx24600+,x1900xtx512mb,gbddr2667mhz..elikkä fps on pelitesteis 6-20 välillä ja cpu testeis 0-1...ja nykii niin perkeleesti..ajurit on asennettu näytönohjaimen mukana tulleelta levyltä
Ota netistä uudemmat ajurit. Ja se cpu testi ei pyöri sulavasti varmasti kenenkään koneella... Paljonko saat pisteitä kokonais tuloksessa?
uusimmat ajurit on ja catalystistä säädetty antistrooppiset suodatukset tms poies...näyttö sammuilee kans ,siinä ei kyllä vikaa..en saanu yhtää pistettä vaik menin kokonaa läpi sen 3d markin
Kyllähän sen nyt jotain pistitä pitäisi antaa ellei se ihan täysin epä onnistu tuo testi. Minkälainen virtalähde sinulla on?