Hiper PSU Mitäs mieltä olette? Kannattaisiko mun vaihtaa tämä DTK Computer 400W poweri tuohon? Linjatiedot on tässä: +5V 35A, +12V 20A, -5V 0,5A, -12V 0,8A, +3,3V 22A Mielipiteitä
En ole ikinä kuullutkaan moisesta merkistä, mutta jollei mitään pakottavaa syytä ole niin en näe syytä vaihtaa nykyistäsi.
Tässä testi Hiperin 580 W mallista, joka ei ole huonompi suorituskyvyltään, mutta toisaalta en itse ostaisi, kun samalla hinnalla saa Anteccia, Seasoniccia, BeQuiettia,Zalmania ja muita vastaavia merkkejä. Ei tuossa mitään ihmeellistä nimittäin ole... "http://www.extremeoverclocking.com/reviews/cases/Hiper_TypeR_580W_1.html" Antecilta True Power Trio ehdottomasti, sillä NeoHe on jo wanha malli.Jos nyt Antecilta paras malli pitää valita, joka on parempi kuin tuo Hiper.