Olen yrittäny löytää googlella ilman tulosta, jotain muita ajureita kuin nuo logitechin omat mousewaret.. Eipä mulla muita haluja oiskaan kuin ,että saisi sensitivityn lennosta muutettua(huom. ei dpi:tä vaan sensitivityä). Käsittääkseni tää on mahdollista hiirellä kuin hiirellä, kun onhan esim.razereissaki tällänen toiminto.. Joten jos on tietoa niin kertokaa ihmeessä, ellei sitten joku guru ohjelmoi ite tällästä..
Onkohan tuollaista olemassa mx510:aan. Itselläni oli kyseinen hiiri enkä ole kuullut että saisi muutettua herkkyyttä lennosta.
No itselläni on mx518 (joka on käytännössä sama hiiri pienillä parannuksilla), ja itse ainakin pystyn vaihtamaan herkkyyttä lennosta ihan noilla omilla ajureillaan.