1. Tämä sivusto käyttää keksejä (cookie). Jatkamalla sivuston käyttämistä hyväksyt keksien käyttämisen. Lue lisää.

käynnistys ongelmia!

Viestiketju Digivideo-ongelmat ja -keskustelu -osiossa. Ketjun avasi BLK 18.02.2003.

Viestiketjun tila:
Viestiketju on suljettu.
  1. BLK

    BLK Regular member

    Liittynyt:
    20.10.2002
    Viestejä:
    151
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    26
    Elikkä kaverin koneella sellanen ongelma et kone käynnistyy ihan älyttömän kauan(saattaa kestää puolikin tuntia)ja lataa vain jotain system trayhin eikä päästä käynnistä valikkoon ja ohjelmat ei käynnisty tai toimivat heikosti. Task Managerissa suoritinkäyttö on vain muutama prosessi tuon "käynnistymisen" aikana.

    Konetta ei voi sammuttaa vaan, kun valitsee sammuta kone, kone vain buuttaa itsensä ja buuttauksen yhteydessä vilahtaa sininen ruutu.

    Valikoivasta käynnistyksestä kaikki turha on riisuttu, joten ongelma ei ole siellä. Elikkä missä vika vai saiko kukaan mitään selvää kysymyksestä?
     
  2.  
Viestiketjun tila:
Viestiketju on suljettu.

Jaa tämä sivu