voiko olla näyttiksestä kiinni että pelit ei toimi enää kunnolla? uudet ajurit on haettu --> ei apua. koneen käynistämisen jälkeen tulee viesti: cli.exe - sovellusvirhe sovelluksen alustus epäonnistui (0xc0000135) lopeta sovellus painamalla ok.
eli sä et oo asentanu ainakaan 'Microsoft .NET Framework versio 1.1 Redistributable Package' siit johtuu ainakin tuo virhe ilmoitus. http://www.microsoft.com/downloads/...FamilyID=262D25E3-F589-4842-8157-034D1E7CF3A3 mikälainen muu kokoonpano on? ja tuo näyttis on aika susi (ei pahalla). enkä yhtään ihmettele vaik pelit ei toimikkaan kunnolla. kannattais päivittää ehkä näyttis ainakin. riippuu ihan minkälainen on muu kokoonpano?
katoin tuolt ohjauspaneelista ja siel järjestelmä. siel on jotai tällasta: microsoft windows xp home edition versio 2002 servicepack 2 fujitsu siemens computers AMD Athlon (TM) xp 2600+ 1.92 GHz. olisko noista tiedoista jotai apuu