1. Tämä sivusto käyttää keksejä (cookie). Jatkamalla sivuston käyttämistä hyväksyt keksien käyttämisen. Lue lisää.

Css. Disconnect your client...

Viestiketju PC:n pelit -osiossa. Ketjun avasi FBI_bbc 07.10.2010.

  1. FBI_bbc

    FBI_bbc Regular member

    Liittynyt:
    22.10.2004
    Viestejä:
    487
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    26
    Elikkäs mikähän voisi olla ongelmana, kun aloitan pelaamaan mm: surffi.net, wb. Konjakki ja nollapiste servuilla niin hetken pelattua servulla steemi heittää servulta pois ja ilmoittaa tekstin:

    Disconnect: Your client has become corrupted. Please restart your game before reconnecting. Tuon tehty yritän palata ja sama toistuu. Eli servuilla en pysty pelailemaan. Muilla servuilla kaikki toimii ilman ogelmia.

    Ongelma ilmeni yht äkkiä. Onko jotain tehtävissä ettei tarvis koko css:sää asennella uusiksi?

    Kiitos vaivaantuneille.
     
  2.  
  3. JuusoP

    JuusoP Member

    Liittynyt:
    31.07.2009
    Viestejä:
    11
    Kiitokset:
    0
    Pisteet:
    11
    Veikkaisin sitä, että pelitiedostosi ovat tuhoutuneet/pirstaloituneet.
    Klikkaa peliä hiiren oikealla näppäimellä ja valitse sieltä ominaisuudet. Yhdeltä välilehdeltä sitten löydät jotain pirstoutuneisuudesta yms.
     
  4. arffman

    arffman Regular member

    Liittynyt:
    09.10.2005
    Viestejä:
    796
    Kiitokset:
    5
    Pisteet:
    28
    Sellainen kuin:Verify Integrity Of Game Cache,tuo korjaa korruptoituneet tiedostot.Löytyy kun klikkaa properties ja sen jälkeen local Files.
     
    Viimeksi muokattu: 07.10.2010

Jaa tämä sivu