Otsikko kertoo kaiken. Uusin Flash player on, Adblock Plus ollu pois päältä, eikä sittenkään lähtenyt toimimaan videot. Iltasanomien videot toimii kyllä.. Auttakaas =) edit: Siis tuota ongelmaa on ollu jo pitemmän aikaa..
Jees, ittellä sama ongelma. Lakannut toimimasta ihan parin viikon sisällä. Flashi on päivitetty. Ja myöskin minulla IS:n videot toimivat.
Itse huomasin päivittää tuon uusimman Adobe Flash playerin kaikkiin selaimiini kun luin postauksesi,Google Chromessa olikin jo. Bonuksena IE8 64bit rupesi nyt vihdoinkin toistamaan kaikkia Flash videoita mitä ei ennen tehnyt tuon 64 bittisyyden takia. Kaikilla selaimillani(IE8,Firefox ja Google Chrome) toimii nyt kaikki Flashit.Youtube,YLE:n videot ja myös tuo Iltasanomien netti-tv. Muuta neuvoa en osaa antaa kuin että kokeile Chromea jos mikään muu ei auta. http://www.google.com/chrome/?hl=fi ,ihan kelpo selain vaikka Firefox on itsellä se ykkönen. Juu ja itselläkin on Firefox:ssa tuo Adblock Plus eikä ole haitannut,NoScript:lle on tietysti täytynyt sallia kaikki näillä video sivuilla.