Ongelmana siis on että Firefox ei näytä Facebook sivustolla ylapalkin kuvia (etusivu, profiili, jne.) eikä hymiöitä ja muutamia muita kuvia, kun taas Explorer näyttää normaalisti. Joten missä voisi olla vika ja onko muita keinoja kuin asentaa ohjelma uudelleen.
sulta puuttuu ne liitännäiset siitä Firefoxissa.sillon kun joku kuva tai muu ei näy jollain sivulla niin siinä pitäisi näkyä semmonen vihree laatikkoa(muistaakseni vihreä) ja tulla palkki missä lukee että puuttuu liitännäisiä ja saat ne klikkaamalla sitä palkkia tai laatikkoa.jos sulla ei näy niitä niin olet varmaan klikannu silleen et se ei näytä niitä enään.ehkä helpoiten kun poistat firefoxin ja asennat uudestaan niin se palaa vakio asetuksiin.
eli TÄMÄ ,kun avaat tuon linkin ja jos siinä keskellä olevassa kuvassa ei pyöri mitään niin sit sulta puuttuu toi flashplayer,sit vaan klikkaat sitä palkkia "get flash player 10 " ja lataat ja asennat sen.