Kiinnostaisi tietää, onko mahdollista palauttaa Windows 7 alkutilanteeseensa. Kone on Asus UL30A, joten optista asemaa ei ole. Windows 7 oli alunperin esiasennettu koneeseen eikä minulla ole mitään recovery-tiedostoja. Kiitos jo etukäteen avusta!
Ulkoinen dvd-asema. http://www.pixmania.com/fi/fi/2747833/art/lg/ulkoinen-polttava-dvd-ase.html vaikkapa tuo
Tarkoittaako tuo, että olet poistanut palautusosion? Jos et niin http://support.asus.com/technicaldocuments/technicaldocuments_content.aspx?SLanguage=en-us&NO=498
7:n asennusohjelma käynnistyvälle USB-muistitikulle. http://keskustelu.afterdawn.com/t.c...jelma_kaynnistyvalle_usb-muistitikulle-809429
heikki75 linkkiin viitaten: toinen helppo ohjelma boottaavan tikun tekemiseen on UltraIso Googlettamalla lisää helppiä boottaavan tikun tekoon.