Hei, yritän tehdä Vistassa perinteistä uudelleenjärjestämistä levytilan vapauttamiseksi. Poistettaviin tiedostoihin oli kuitenkin ilmestynyt seuraava: "Käyttäjäkohtaisesti jonoon asetetut Win.." -joka vie 1,78gb tilaa. Mitä se sisältää ja voiko sen poistaa rauhassa? Kiitos.
Kiitos. Lukea osaan, mutta tuo kuvaus on mielestäni aika monella tapaa ymmärrettävissä. Kysymykseni parempi muotoilu voisi olla: Mitä voi tapahtua jos poistan nämä tiedostot?
Sitä ettei ohjelmien kaatuiluun yms. virhetilanteisiin enää tarjota ratkaisuja, asia johon muutenkin törmää aika harvoin. Ja jos jokin ohjelma on kovasti kaatuilevainen, niin niistä muodostetaan nuo tiedot aina uudestaan, joten mitään tärkeää ei menetetä.